Priemyselné kotolne

Vytvoríme riešenie efektívneho vykurovania nielen pre domácnosti, ale aj pre priemysel. Používame kvalitné komponenty od výrobcov ako Valliant, Protherm a Viessmann – či už ide o nástenné a stacionárne plynové kotle alebo tepelné čerpadlá. Dohodnite si s nami stretnutie a spoločne navrhneme vykurovací systém presne podľa vašich požiadaviek. O realizáciu a inštaláciu sa postará tím našich skúsených odborníkov.

Efektívne vykurovania pre priemysel

Vytvoríme riešenie efektívneho vykurovania nielen pre domácnosti ale aj pre priemysel.

Objekty priemyselného odvetvia si v rámci vykurovania vyžadujú špecifický prístup. Do úvahy sa pritom berie kombinácia viacerých faktorov, napr. veľkosť priestoru alebo aj technologické procesy, ktoré v nich prebiehajú a majú výraznú schopnosť ovplyvniť celkové podmienky v tomto prostredí.

Po individuálnom posúdení vyhotovíme návrh s ohľadom na všetky špecifiká tak, aby bolo vykurovanie daných priestorov čo najefektívnejšie. Pri zavádzaní priemyselného vykurovania pracujeme s kvalitnými komponentmi od overených výrobcov ako Vaillant, Protherm a Viessmann. V našej ponuke nájdete nástenné aj stacionárne plynové kotle, rovnako ako tepelné čerpadlá.

Dohodnite si s nami stretnutie a spoločne navrhneme vykurovací systém presne podľa vašich požiadaviek. O realizáciu a inštaláciu sa postará tím našich skúsených odborníkov.

Pre priemysel zabezpečujeme:

 • 1
  Nástenné plynové
  kondenzačné kotle

  stredných a veľkých výkonov do 45 do 900 kW

 • 2
  Stacionárne plynové
  kondenzačné kotle

  stredných a veľkých výkonov od 30-1400kW

 • 3
  Tepelné
  čerpadlá

  s výkonom do 200kW

 • 4
  Systémové príslušenstvo

  čerpadlá, armatúry, systémy odvodu spalín, potrubné vedenia, závesné systémy