Inštalujeme kvalitnú vykurovaciu techniku od spoločností Vaillant, Protherm a Viessmann.

Vykurovanie zemným plynom

Medzi najobľúbenejšie spôsoby vykurovania na Slovensku patrí vykurovanie zemným plynom. Kúrenie zemným plynom síce produkuje emicie, avšak zo všetkých fosílnych palív ich práve plyn produkuje najmenej. Ponuka kondenzačných plynových kotlov je naozaj široká. Medzi nájznámejšie firmy s týmto sortimentom patria Vaillant, Viessmann a Protherm. Môžu sa pochváliť veľkým výberom kvalitných plynových kotlov s dlhou dobou prevádzky.

Plynové kondenzačné kotly

Plynové kondenzačné kotly sú vhodným riešením predovšetkým do nových budov. Sú to veľmi kompaktné nástenné zariadenia, ktoré zapasujú takmer do každej miestnosti. Na výber máte z viacerých značiek, modelov a veľkostí. Sú vhodné do domácností, ale dostupné sú aj vo väčších rozmeroch. Najväčšie využitie majú v budovách s vysokou tepelnou náročnosťou – napríklad viacpodlažné domy, komerčné a verejné budovy.

Zvažujete rekonštrukciu kúrenia? Ste na správnom mieste.

0

Skúsených
technikov

Tím odborníkov
sa postará o
kompletnú inštaláciu.

0

Spokojných
zákazníkov

Na prvom mieste je spokojnosť našich zákazníkov.

Vykurovacia technika Vaillant

Spoločnosť Vaillant prináša plynové kondenzačné kotly s modernou a spoľahlivou technológiou, ktorá vám pomôže využívať plyn optimálne. Na výber máte z viacerých modelov, z ktorých si vyberiete na základe potrieb vašej domácnosti. Vďaka modernej technológii ušetríte náklady a spotrebu elektrickej energie. Výber zo sortimentu plynových kondenzačných kotlov Vaillant:

  • Ecotec Pro
  • Ecotec +
  • Ecotec Exclusive
Katalóg produktov

Vykurovacia technika Protherm

Spoločnosť Protherm patrí medzi lídrov v segmente vykurovania a prípravy teplej vody. V ich portfóliu nájdete vysokoúčinné, kvalitné a spoľahlivé produkty, vďaka ktorým si môžete zvoliť presne podľa vašich potrieb a preferencíí. Plynové kondenzačné kotly Protherm vám pomôžu šetriť nielen vodu, elektrickú energiu, ale aj životné prostredie. Výber zo sortimentu plynových kondenzačných kotlov Protherm:

Katalóg produktov

Vykurovacia technika Viessmann

Sortiment plynových kondenzačných kotlov od firmy Viessmann ponúka technológie špičkovej kvality. Spoločnosť sa zameriava na energetickú efektívnosť, vďaka ktorej pomáha znižovať náklady a súčasne šetriť zdroje a životné prostredie. Okrem plynových kondenzačných kotlov nájdete v ich sortimente aj tepelné čerpadlá, systémy vykurovania drevom, tepelné solárne systémy, zásobníky a nechýba ani príslušenstvo.
Výber zo sortimentu nástenných kondenzačných kotlov Viessmann:

  • Vitodens 100-W
  • Vitodens 111
  • Vitodens 200-W
  • Vitodens 222-F
  • Vitodens 242-F
  • Vitodens 050-W
Katalóg produktov

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.

Chcem získať ponuku na mieru