Inštalujeme kvalitné tepelné čerpadlá od spoločností Vaillant, Protherm a Viessmann

Vykurovanie tepelným čerpadlom

Tepelné čerpadlá sú dnes veľmi obľúbenou voľbou, nakoľko majú nizke prevádzkové náklady. Využívajú až  75% bezplatnej energie priamo z prostredia. Pri výbere tepelného čerpadla môžete zvoliť z viacerých variant: vzduch-voda, zem-voda, voda-voda alebo vzduch-vzduch. Každý typ je vhodný pre iné podmienky. Záleží napríklad od toho, či má váš dom prístup k vode, či ide o novostavbu, alebo o rekonštrukciu staršieho kúrenia.

Tepelné čerpadlá

Tepelné čerpadlo je ekonomicky výhodnejšie než tradičné tepelné zdroje, využíva totiž obnoviteľnú energiu zo vzduchu, vody alebo zeme. Okrem toho je tiež šetrnejšie voči životnému prostrediu, nakoľko znižuje spotrebu fosílnych palív a emisie CO2. Ďalšou veľkou výhodou je, že tepelné čerpadlo je využíteľné nielen v zime, ale aj v lete. Počas horúcich letných dní vám pomôže vychladiť priestory, v zime vám zas príjemne zakúri.

Zvažujete rekonštrukciu kúrenia? Ste na správnom mieste.

0

Skúsených technikov

Tím odborníkov sa postará o kompletnú inštaláciu.

0

Spokojných
zákazníkov

Na prvom mieste je spokojnosť našich zákazníkov.

Tepelné čerpadlá Vaillant

Tepelné čerpadná Vaillant predstavujú najvýhodnejší pomer medzi kvalitou a cenou. Vďaka novej technológií môže byť vonkajšia a vnútorná jednotka čerpadla vzdialené až 25 m, čo vám uľahčí hľadanie správneho miesta pre jeho uloženie. Ďalšou výhodou čerpadel Vaillant je, že pracujú potichu, takže sú vhodné aj do hustejšie zastavaných oblastí.

  • Tepelné čerpadlo vzduch-voda aroTHERM plus
  • Tepelné čerpadlo aroTHERM Split vzduch-voda
  • Tepelné čerpadlo recoCOMPACT exclusive
Katalóg produktov

Tepelné čerpadlá Protherm

Vďaka moderným technológiám vám tepelné čerpadlá Protherm prinášajú nákladovo efektívne vykurovanie, ktoré je navyše šetrné k životnému prostrediu. Obľúbené sú čerpadlá vzduch-voda. Sú spoľahlivým riešením pre vykurovanie, chladenie a prípravu teplej vody.

  • Tepelné čerpadlo vzduch-voda GeniaAir Mono
  • Tepelné čerpadlo vzduch/voda GeniaAir Split
Katalóg produktov

Tepelné čerpadlá Viessmann

Firma Viessmann prináša na trh tepelné čerpadlá už od 70. rokov. Postupom rokov sa vyvíjali nové a nové technológie, vďaka ktorým si dnes zákazníci môžu vybrať zo širokej ponuky čerpadiel – presne podľa ich potrieb a predstáv. Tepelné čerpadlá Viessmann sú efektívne nielen čo sa ich výkonu týka, ale aj šetrenia prevádzkových nákladov a živnotného prostredia. Tepelné čerpadlá fungujú nezávisle od fosílnych palív, čím aktívne prispievajú k znižovaniu emisií CO₂.

Katalóg produktov

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.

Chcem získať ponuku na mieru