Moderné a spoľahlivé vykurovacie systémy

Hľadáte moderné a spoľahlivé riešenie pre vykurovanie vašej domácnosti? Ste na správnom mieste. Poradíme vám, aké riešenie je pre vás najlepšie tak, aby ste dosiahli maximálnu efektivitu vykurovania pre váš dom či byt. Vrámci našich služieb sa postaráme o obhliadku, poradenstvo pri výbere vykurovacieho systému a samozrejme, aj o inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

 

Sme oprávnený zhotoviteľ v podpore využívania Programu Zelená domácnostiam

Chcem získať dotáciu

Vykurovanie domu a bytu

Hľadáte moderné a spoľahlivé riešenie pre vykurovanie vašej domácnosti? Ste na správnom mieste. Pomôžeme vám zorientovať sa v širokej ponuke vykurovacích možností a vybrať z nich tú najlepšiu pre váš domov. Zohľadníme pri tom všetky podstatné konštanty vplývajúce na výsledný efekt – od energetickej spotreby konkrétnej domácnosti až po typ používaného paliva.

Nezabúdame ani na ohľaduplný prístup k životnému prostrediu a čo možno najvyššiu úsporu financií. Všetko s ohľadom na váš dokonalý pocit komfortu za každých okolností.

V rámci našich služieb sa postaráme o obhliadku, poradenstvo pri výbere vykurovacieho systému a, samozrejme, aj o inštaláciu a uvedenie do prevádzky. Spoľahnite sa na nás a nájdite s nami ideálne riešenie vykurovania pre váš dom či byt – maximálne efektívne a úsporné zároveň.

Čo pre vás zabezpečíme?

 • 1
  Plynové kondenzačné kotly do 35 kW

 • 2
  Zásobníkové
  ohrievače

 • 3
  Tepelné čerpadlá
  do 35 kW

 • 4
  Systémové
  príslušenstvo

Zelená domácnostiam

Sme oprávnený zhotoviteľ v podpore využívania obnoviteľných zdrojov energie v domácnostiach.