Kvalitný inštalačný materiál pre váš vykurovací systém od firiem Vaillant, Protherm a Viessmann.

Kvalita je našou prioritou

Kvalita a spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Preto pracuje náš tím školených odborníkov len s tými najkvalitnejšími produktami od firiem ako Vaillant, Protherm a Viessmann.  Či ide o inštaláciu kondenzačného kotla, čerpadla či solárneho sytému, chceme vám priniesť tie najlepšie riešenia s dlhoročnou funkčnosťou a efektivitou.

Kvalita je našou prioritou

Kvalita a spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste. Preto pracuje náš tím školených odborníkov len s tými najkvalitnejšími produktami od firiem ako Vaillant, Viessmann a Protherm. Či ide o inštaláciu kondenzačného kotla, čerpadla či solárneho sytému, chceme vám priniesť tie najlepšie riešenia s dlhoročnou funkčnosťou a efektivitou.

Plánujete rekonštrukciu kúrenia? Ste na správnom mieste.

0

Skúsených
technikov

Tím odborníkov
sa postará o
kompletnú inštáláciu.

0

Spokojných
zákazníkov

Na prvom mieste
je spokojnosť našich
zákazníkov.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque neque felis, ultrices nec consequat sit amet, facilisis bibendum mi. Mauris ac egestas est. Donec malesuada maximus lorem, ut sagittis nisi blandit non. Praesent a neque eu risus cursus vestibulum ut a nulla.

Sed ac pulvinar ipsum

Sed ac pulvinar ipsum, ut dictum nisl. Cras in enim eros. Suspendisse pharetra nisl quis eros iaculis cursus. Etiam maximus nulla id orci dictum interdum. Etiam convallis turpis et nulla commodo, eu tempus erat luctus. Suspendisse pellentesque sem sem, vitae viverra tellus consequat nec.

Vykurovacia technika Vaillant

Spoločnosť Vaillant  je výrobcom vykurovacích systémov s modernými a inovatívnymi technológiami. Kvalita zariadení napomáha zníženiu prevádzkových nákladov a nákladov za energie a zároveň zaručuje efektívne vykurovanie celého objektu.

Zariadenia v ponuke spoločnosti Vaillant:

 • kondenzačné plynové kotly,
 • elektrické kotly,
 • tepelné čerpadlá,
 • solárne systémy.
Katalóg produktov

Vykurovacia technika Protherm

Spoločnosť Protherm patrí medzi lídrov v segmente vykurovania a prípravy teplej vody. V ich portfóliu nájdete vysokoúčinné, kvalitné a spoľahlivé produkty, vďaka ktorým si môžete zvoliť presne podľa vašich potrieb a preferencíí. Plynové kondenzačné kotly Protherm vám pomôžu šetriť nielen vodu, elektrickú energiu, ale aj životné prostredie. Výber zo sortimentu plynových kondenzačných kotlov Protherm:

 • Tiger Condens
 • Panther Condens
 • Gepard Condens
 • Lev 25 KKZ90 Lev Heliotwin 20 KKZ150
Katalóg produktov

Vykurovacia technika Viessmann

Spoločnosť Viessmann ponúka ucelený sortiment špičkovej technológie vykurovacách systémov. Zameriava sa predovšetkým na energetickú efektívnosť –  pomáha znižovať náklady, šetriť zdroje a životné prostredie.
V  rámci ponuky spoločnosti nájdete efektívne a moderné technológie nielen pre obytné budovy, ale aj komerčné prevádzky a živnosti s výkonom 2 až 2200 kW.
V sortimente spoločnosti Viesmmann nájdete:

 • Plynové kondenzačné kotly,
 • Tepelné čerpadlá,
 • Systémy vykurovania drevom (pelety, štiepka a polená),
 • Tepelné solárne systémy a fotovoltaika,
 • Zásobníky, systémová technika a príslušentstvo.
Katalóg produktov

Neváhajte a kontaktujte nás. Radi vám pomôžeme.

Chcem získať ponuku na mieru